Zadzwoń do nas +48 784 702 708
image

Analiza możliwości

Przyjedziemy do Ciebie i przeanalizujemy potencjał Twojej lokalizacji. Doradzimy jaką instalację warto wykonać. Wizja lokalna to gwarancja poprawnie wybranych rozwiązań technicznych.
image

Dobór instalacji

Zaproponujemy optymalny dobór elementów instalacji fotowoltaicznej. Tak abyś w korzystnej cenie mógł rozpocząć pozyskiwanie naturalnej energii.
image

Kosztorys realizacji

Przedstawimy Ci w jasny sposób wszystkie koszty, jakie wiążą się z inwestycją i jej eksploatacją. Pomożemy w uzyskaniu dofinansowania z programu „Mój prąd” czy innych dostępnych. Określimy warunki płatności oraz wspólnie uzgodnimy dogodny termin realizacji.
image

Montaż fotowoltaiki

Pojawiamy się punktualnie, wykonujemy naszą pracę w bezpieczny sposób zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Zostawiamy po sobie porządek.
image

Weryfikacja i szkolenie

Weryfikacja, weryfikacja i jeszcze raz jakość. Musimy i lubimy mieć pewność, że naszą pracę wykonujemy starannie. Po zakończonym montażu czas na kilka słów o Twojej nowej własnej elektrowni – chętnie powiemy Ci co i jak. Instalację zgłosimy do Twojego dostawcy prądu.

  Pompa ciepła dla Twojego domu
  Ten formularz ułatwi nam dobór Pompy Ciepła. Prosimy o jego wypełnienie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na któreś z pytań, to je pomiń.
  DANE KLIENTA

  DANE BUDYNKU
  Typ Budynku
  Czy obiekt posiada garaż w bryle budynku?

  Rodzaj konstrukcji budynku
  Okna
  Izolacja dachu lub ostatniej kondygnacji
  Izolacja podłogi
  Rodzaj wentylacji

  SYSTEM GRZEWCZY
  Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej
  Ogrzewanie budynku
  Rodzaj ogrzewania oraz temperatura zasilania czynnika grzewczego
  Czy jesteś zainteresowany dofinansowaniem