Zadzwoń do nas +48 784 702 708

KLIMATYZACJA

 • ZAGWARANTUJ SOBIE ODPOWIEDNIĄ TEMPERATURĘ W DOMU LUB MIESZKANIU 
 • BĄDŹ ODPORNY NA WYSOKIE TEMPERATURY
 • UZYSKAJ KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ W INVENTIM

ZAPEWNIAMY

Duży wybór klimatyzatorów wiodących producentów. Montujemy klimatyzatory ścienne, sufitowe, kanałowe w wersji Split i Multisplit.

CZAS MONTAŻU W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI SZTUK ORAZ ASPEKTÓW TECHNICZNYCH ZAJMUJE OD 1 DO KILKU DNI.

DOBIERAMY MOC CHŁODNICZĄ KLIMATYZATORA DO POWIERZCHNI POMIESZCZENIA ORAZ PANUJĄCYCH W NIM WARUNKÓW. DZIĘKI TEMU MASZ PEWNOŚĆ, ŻE UZYSKAMY OCZEKIWANĄ TEMPERATURĘ.

Dowiedz się więcej ...

W dzisiejszych czasach klimatyzacja jest bardzo powszechnym rozwiązaniem. Znajdziemy ją w samochodach, galeriach handlowych, biurach, marketach. W wielu obiektach klimatyzacja jest wymagana ze względu na konieczność uzyskania odpowiedniej temperatury przebywania ludzi. Dlaczego więc nie mieć jej w swoim domu, mieszkaniu czy biurze. Warto dodać, że klimatyzacja nie tylko chłodzi powietrze w okresie letnim, ale może je również zagrzać w zimie. Klimatyzatory nie pełnią roli głównego źródła ogrzewania pomieszczeń, ale mogą wspomagać proces np. w celu szybkiego zagrzania pomieszczenia po okresie nieobecności w domu. Klimatyzator bierze również udział w oczyszczaniu powietrza poprzez zamontowane w nim filtry.

Montujemy wszystkie dostępne na polskim rynku rodzaje klimatyzatorów. Najczęściej spotykane to klimatyzatory split ( 1 jednostka zewnętrzna i jedna wewnętrzna ) i multisplit ( 1 jednostka zewnętrzna i kilka wewnętrznych ). Dzielą się one również ze względu na sposób montażu jednostki wewnętrznej. Wyróżniamy przede wszystkim klimatyzatory ścienne, klimatyzatory sufitowe (kasetonowe), podłogowe lub kanałowe (montowane w kanale wentylacyjnym).  Typowy klimatyzator split montuje się zazwyczaj jeden dzień. Bardziej rozbudowane układy, ilość przebić przez przegrody (ściany, stropy), oraz szereg aspektów technicznych wydłuża ten czas do kilku dni.

  Pompa ciepła dla Twojego domu
  Ten formularz ułatwi nam dobór Pompy Ciepła. Prosimy o jego wypełnienie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na któreś z pytań, to je pomiń.
  DANE KLIENTA

  DANE BUDYNKU
  Typ Budynku
  Czy obiekt posiada garaż w bryle budynku?

  Rodzaj konstrukcji budynku
  Okna
  Izolacja dachu lub ostatniej kondygnacji
  Izolacja podłogi
  Rodzaj wentylacji

  SYSTEM GRZEWCZY
  Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej
  Ogrzewanie budynku
  Rodzaj ogrzewania oraz temperatura zasilania czynnika grzewczego
  Czy jesteś zainteresowany dofinansowaniem