Zadzwoń do nas +48 784 702 708

Inventim Instalacje - stawiamy na profesjonalizm. Naszą specjalnością jest projektowanie i wykonawstwo instalacji wentylacji, klimatyzacji, ciepła i chłodu oraz fotowoltaiki. Stoi za nami szerokie grono zadowolonych Klientów – dołącz do nich… Jakość jest zdolnością pozytywnego zaskoczenia Klienta poziomem świadczonych usług.

Fotowoltaika – Twoja własna elektrownia

– Moduły fotowoltaiczne w technologii mono

– Wysokiej klasy inwerter

– Bezpieczny i szybki montaż

– Serwis gwarancyjny

– Wszelkie formalności po naszej stronie

Zobacz co oferujemy

Pompy ciepła – komfort termiczny cały rok

– Pompy ciepła renomowanych producentów

– Bezobsługowa instalacja grzania wody i ogrzewania domu

– Możliwość rozbudowy o instalację klimatyzacji

– Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zobacz co oferujemy

Rekuperacja – dobry klimat w Twoim domu

– Odzyskaj ponad 90% energii z powietrza

– Zapewnij sobie powietrze wolne od smogu i zanieczyszczeń

– Rekuperator z wysokosprawnym wymiennikiem ciepła

– Niskie zużycie energii, tania eksploatacja

Zobacz co oferujemy

Niezależnie od zakresu usług jakie wybierzesz dopełnimy wszelkich koniecznych formalności, w szczególności w zakresie: wykonania projektu instalacji, zgłoszenia instalacji do dostawcy energii, przeprowadzenia procedur związanych z pozyskaniem dofinansowań z dostępnych programów (np. programu „Mój Prąd” czy „Czyste powietrze”), doboru optymalnego finansowania, w tym udzielenia wsparcia w uzyskaniu kredytu.

Profesjonalna obsługa

Realizacje

Inventim

Instalacje

Mieliśmy już okazję współpracować z wieloma klientami z całej Polski przygotowując dla nich instalacje rekuperacji, pomp ciepła, a także fotowoltaiki. Nasza obsługa w większości przypadków miała charakter kompleksowy, czyli zarówno wykonania projektu, jak i samej instalacji / odbioru. W efekcie nasze systemy działają sprawnie w wielu firmach, budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

W zakładce realizacji mogą Państwo zobaczyć przykłady instalacji. Niemniej każdy projekt jest wdrażany w sposób indywidualny pod klienta. Tak więc serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej firmy, kosztorysu wdrożeń i kroków, jakie musimy podjąć w celu rozpoczęcia współpracy.

Zobacz realizacje
image

Fotowoltaika Kraków

Odnawialne źródła energii to doskonała alternatywa dla tradycyjnych, znanych nam dotychczas rozwiązań pozyskiwania energii. Energia elektryczna pochodząca z promieni słonecznych możliwa jest przy udziale instalacji fotowoltaicznej. Fotowoltaika Kraków to system idealny, opierający się na darmowym źródle, do którego dostęp mieć możemy niezależnie od miejsca zamieszkania. Instalacja fotowoltaiczna dobierana jest indywidualnie do potrzeb i możliwości danego budynku. Dokładamy wszelkich starań, aby wybór mocy systemu był optymalny oraz maksymalnie dostosowany do zużycia. Bardzo ważna jest zatem dokładna analiza i ocena zapotrzebowania na energię miejsca, które chce wykorzystywać promienie słoneczne poprzez system fotowoltaiczny.

Fotowoltaika do domu Kraków 

 Naszym atutem jest stosunek ceny do jakości, bowiem fotowoltaika Kraków to rozwiązanie ekonomiczne i energooszczędne. Pozwala na maksymalne wykorzystanie energii słonecznej w każdych warunkach. Energia słoneczna pozwala na zasilanie niewielkich urządzeń, z których korzystamy na co dzień. Jednak jej potencjał pozwala na wykorzystanie promieni słonecznych poprzez instalację paneli fotowoltaicznych na budynku lub w jego bliskim otoczeniu. Fotowoltaika znalazła zastosowanie w gospodarstwach domowych, rolnych bądź firmach, którym bliska jest nie tylko ochrona środowiska naturalnego, ale również kwestie związane z oszczędnością.

Wieloletnie doświadczenie umożliwia naszym specjalistom zamontowanie paneli fotowoltaicznych niezależnie od skomplikowania konstrukcji lub powierzchni dachu. System opieramy wyłącznie na materiałach wysokiej jakości, dzięki czemu zamontowana przez nas instalacja jest gwarancją bezpiecznego i długoletniego użytkowania. Montaż instalacji wykonany przez fachowy zespół specjalistów przebiega szybko i bezproblemowo. Solidne umieszczenie paneli na powierzchni zapewnia bezpieczne przytwierdzenie, niwelując możliwość pojawienia się jakiejkolwiek usterki.

Skontaktuj się z nami

  • Siedziba Showroom
   ul. Węgierska 213a
   33-300 Nowy Sącz

   Siedziba biura projektowego
   ul. Kordiana 60/88
   30-653 Kraków
  • Email instalacje@inventim.pl
  • Telefon +48 608 122 307

  Our Clients

   Pompa ciepła dla Twojego domu
   Ten formularz ułatwi nam dobór Pompy Ciepła. Prosimy o jego wypełnienie. Jeśli nie znasz odpowiedzi na któreś z pytań, to je pomiń.
   DANE KLIENTA

   DANE BUDYNKU
   Typ Budynku
   Czy obiekt posiada garaż w bryle budynku?

   Rodzaj konstrukcji budynku
   Okna
   Izolacja dachu lub ostatniej kondygnacji
   Izolacja podłogi
   Rodzaj wentylacji

   SYSTEM GRZEWCZY
   Ogrzewanie ciepłej wody użytkowej
   Ogrzewanie budynku
   Rodzaj ogrzewania oraz temperatura zasilania czynnika grzewczego
   Czy jesteś zainteresowany dofinansowaniem